برای زناشویی چه نوع ویبراتور مناسب است

ویبراتوری که برای زناشویی استفاده میکنید حتما باید حداقل استاندارد ها و ویژگی های را داشته باشد

توجه داشته باشید که ویبراتور ها و ماساژور ها هم مانند بسیاری لوازم الکترونیکی و الکتریکی مثل جاروبرقی و لباسشویی و چرخ گوشت و ریش تراش و.. ظاهر مشابه هم دارند و کیفیت داخلی و نوع ساخت و نوع مواد اولیه و ساخت آنها هست که ارزش و کارایی و قیمت آنها را متفاوت می کند و تشخیص آنها صرفا با عکس کار دشواری است بخصوص اینکه بسیاری از کلاهبرداران برای فریب عکس های جذاب که با فتوشاپ درست شده به نمایش می گذارند در صورتی که اساسا یا آن ویبرتور وجود خارجی ندارد یا چیزی که به دستتان می‌رسد فقط در عکس جذاب و زیبا بوده و چیزی که بدست تان می‌رسد کیفیت مطلوبی حتی گاهی در ظاهر هم ندارد.

پس بسیار مهم است که ویبرتور را از جایی معتمد تهیه کنید.توجه داشته باشید که بخاطر شرایط خاص فرهنگی جامعه ما بخش بزرگی از افرادی که در دنیای مجازی بعنوان فروشنده فعال هستند و عکس و صفحه های جذاب یا قیمت های جذاب می گذارند اساسا کلاهبردار هستند نه فروشنده .پس نه فریب قیمت ها و نه فریب عکس ها و‌پیج ها نخورید.

 

حتما توجه کنید که ویبراتور زناشویی با ویبرانور های تفنگی و سایر ماساژور و ویبرتور ها تفاوت هایی دارد چرا که نوع ویبره بسیاری از ماساژور ها و وییراتور ها مناسب ماساژ زناشویی و زنانه نیست.پس هر گردی را گردون تصور نکنید.

همچنین قدرت موتور موجود در دستگاه و نوع موتور بسیار مهم است. بیش از پنجاه درصد ویبرتور های موجود در بازارچه در رنگ های متنوع هستند موتور بسیار ضعیفی دارند و در واقع اساسا از جنس های درجه پایین چینی هستند که قدرت موتورشان کفایت لازم را ندارد.توجه داشته باشید که ویبرتور های فیک ظاهر شأن فریبنده می تواند باشد ولی باطن …

همچنین توجه داشته باشید که نباید از ویبراتوری که طول آن ده سانت و قطرش دو سانت است انتظار موتور قدرتمند داشته باشید. چه برسد که نقابی هم باشد.تقریبا همه ویبراتور های که با عنوان دلفینی میشناسیم که سایزشان اندازه کف دست است اساسا ویبرتور نیستند و صرفا یک اسباب بازی نمایشی هستند که حتی یک بار هم کارایی نخواهد داشت.

توجه کنید که بی دلیل نیست که قیمت یک‌ ویبراتور یک ملیون تومان و دیگری شش ملیون تومان هست.و اگر توانایی و‌کیفیت تفاوتی نداشت که اساسا تولید ویبرتور های ارزنده که گران قیمت هستند معنی نداشت.

نکته دیگر درباره ضد باکتری بودن کلاهک و سری ویبراتور است که در موارد زناشویی بسیار مهم است. وجود کلاهک ضد باکتری در کاهش احتمال عفونت باکتریال و نظافت بسیار اهمیت دارد.

به یاد داشته باشید که اکثر ویبرانور های ارزان قیمت از مواد اولیه بازیافتی تهیه شده آند پس حتی نباید انتظار وجود ذره ای سلیکون در آنها داشته باشید که برسد که ضد باکتری هم باشند.

در کنار موارد بالا دارا بودن سری سلیکونی خالص و ارگونومی مناسب.سیستم شارژ دهی و سرعت شارژ, کیفیت ساخت ضد آب یودن،صدا کم، لرزش کم در یدنه،جذابیت ظاهری،ایمنی الکتریکی و بسیاری نکات دیگر در انتخاب یک‌ویبراتور مناسب اهمیت دارد که تلاش خواهم کرد در مقالات آینده به آنها بیشتر بپردازم.

توجه کنید در بازار بی در پیکر ویبرتور ها و.. هر کسی هر اسمی برای چیزی که می خواهد جستجو کند به کار میبرد.سری به بازار ویبرتور ها که بزنیم و یا در اینترنت که جستجو کنیم انواعی از ویبراتور ها و ماساژور ها را با رنگ ها و نام های مختلف پیدا میکنیم و هر کسی نامی برای آنها گذاشته است که برخی از این نام ها گاها کاملا اشتباه به کار برده میشود ولی اصلا آن چیزی که فکر میکنید نیست ولی به هر شکل با جستجوی واژه ویبراتور نام ها و گروه های اسمی اینترنتی مانند اینها برایتان نمایان می شود:  ویبرتور میکروفونی،ویبراتور قلمی،ویبراتور دلفینی،ویبراتور مجیک،ویبراتور مجیک وند، ویبراتور بلوتوثی،ویبراتور کنترلی،ویبراتور کنترل از راه دور،ویبراتور که با گوشی کار میکند،ویبراتور قلمی،ویبراتور شورتی،حلقه ویبراتور،دیلذو ویبراتور،ویبراتور سلیکونی,ویبراتور جنسی ،ویبراتور زناشویی، دیلدو کمربندی,دیلدو دوطرفه،ماساژور بدن,ویبراتور تخم مرغی،ویبراتور خرگوشی، ویبراتور گرزی،ویبراتور طبی،ویبراتور شارزی،ویبراتور سیمی،ویبراتور برقی،ویبراتور سکس،ویبراتور برای سکس،ویبراتور ارگاسم،ویبراتور زنان،ویبراتور زنانه،ویبراتور مردانه،ویبراتور حرارتی،ویبراتور قدرتمند،ویبرانور کم صدا،ویبراتور جنسی خوب،وببراتور جنسی اصلی ،ویبراتور جنسی خارجی،ویبراتور زناشویی خارجی،ویبراتور جنس خوب،ویبراتور داخلی،ویبراتور کلیتوریس ،ویبراتور چوچوله،ویبراتور ارضا خانم ها،ویبراتور برای سردی جنسی،ویبراتور برای سردی زناشویی،ویبراتور برای درمان سردمزاجی،وییراتور خوب برای درمان بی میلی جنسی زنان،عروسک،عروسک ویبره ،فلش لایت، ویبره فلش لایت،ویبراتور حلقه ای ،ویبراتور حلقه ای برای زنان،ویبراتور حلقه ای برای مردان ،حلقه ویبره،ویبراتور ارزان،ویبراتور ارزان خوب،روش استفاده ویبرانور جنسی،روش استفاده ویبراتور زناشویی،ویبراتور ماساژور،ماساژ چوچوله،ویبراتور خروسه،ماساژ خروسه،ماساژ کلیتوریس ،ماساژ واژن،ویبراتور واژن،ویبره زنانه،ویبره مردانه،ویبره واژن،ویبره جنسی،ویبره زناشویی،اسباب بازی جنسی،ویبراتور اسباب بازی،اسباب بازی وییراتور،سکس توی،سکس تویز،ویبره بدن،ماساژ بدن،وییره میکروفونی،وییره دلفینی،ویبره مردانه،ویبره زنانه،ویبره کلیتوریس،ویبره برای درمان مشکل جنسی،ویبره خانم ها،ماساژور بدن،ماساژور واژن،ماساژور خانم ها،ماساژور مجیک،ماساژور دلفینی،ویبره خرگوشی،ماساژور خوب،ماساژور چوچوله،ماساژچر خروسه،ماساژور گردن،ماساژور پا،ماساژور برقی،ماساژور شارژی،ماساژور دستی،ماساژور خارجی،ماساژور یا کیفیت ،ماساژور خرگوشی ،ماساژور لاش،ماساژور بلوتوثی ،ماساژور کنترلی،ماساژور سیمی ،ویبراتور در دیجی کالا،ماساژور در دیجی کالا،ماساژ زناشویی،روش ماساژ زناشویی و…

 

 

همچنین می تواند مقاله های مرتبط زیر را هم مطالعه کنید

تاثیر ویبراتور و ماساژور زناشویی

نکاتی برای انتخاب یک ویبراتور مناسب

ویژگی های کلاهک مناسب ویبراتور ها برای ماساژ زناشویی

 

پیشنهاد میکنیم که برای تهیه ویبراتور مناسب و اصیل از منبع معتمد مانند ویبراتور. های شرکت بایل استفاده کنید.در این راستا همچنین می‌توانید از مشاوران شرکت بایل جهت انتخاب ویبراتور مناسب بصورت رایگان بهره ببرید.

مسیر های ارتباط با کارشناسان شرکت بایل در ایران

لینک ارتباط مستقیم تلگزام

https://t.me/afraa98

لینک ارتباط مستقیم واتس اپ

https://wa.me/989372673351

پیج اینستاگرام

http://www.instagram.com/biel.technology

 

سایت رسمی شرکت بایل

www.biel.ir

 

تماس مستقیم

09372673351

 

 

فرداکلینیک:مرکز فوق تخصصی و بین‌المللی آموزش و درمان مشکلات جنسی،زناشویی و خانواده و کودکان

تحت نظارت دکتر روح اله بای:اولین و تنها فوق دکترای و فلوشیپ تشخیص و درمان اختلالات جنسی در ایران و آسیا-بخش درمانهای خانواده دانشگاه علوم پزشکی USM،عضو هیات علمی مرکز جهانی مطالعات خانواده و ریاست گروه سلامت جنسی انجمن مطالعات خانواده ایران

لطفا جهت تعیین وقت ویزیت و هماهنگی سخنرانی ها یا شماره های بالای صفحه تماس حاصل فرمایید

09901911019

 

مدیر سایت

فرداکلینیک:مرکز فوق تخصصی آموزش و درمانهای جنسی،زناشویی،کودکان و خانواده تحت نظارت دکتر روح اله بای:اولین فلوشیپ و فوق دکترای سکس تراپی(تشخیص و درمان اختلالات جنسی)و خانواده درمانی:بهش درمانهای خانواده دانشگاه علوم پزشکی USM ریاست گروه سلامت جنسی انجمن مطالعات خانواده ایران و مدیر فرداکلینیک(گروه بهسازی فردا)

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

ویبراتور های نسل جدید بایل دارای بالاترین سطح رضایت مصرف کننده و چهار استاندارد کیفیت جهانی


سوالی دارید؟ واتساپ جوابگوی شما هستیم.