خیانت زناشویی و خیانت جنسی

خیانت زناشوی به معنای رابطه جنسی یا ارتباط عاطفی با غیر و  بی وفایی به همسر است. این مسئله می‌تواند برای هر دو طرف در یک رابطه زناشوی بسیار دردناک و دشوار باشد. درمان خیانت زناشوی به طور کامل وابسته به شرایط وضعیت رابطه دارد و نیازمند کار با یک متخصص سکس تراپ و خانواده درمانگر در این حوزه می‌باشد.

درمان خیانت زناشویی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

1. مشاوره رابطه: متخصصان می‌توانند به شما و همسرتان در درک بهتر از ریشه‌ها و علل خیانت کمک کنند و راهنمایی‌های لازم را برای بهبود رابطه و ایجاد اعتماد متقابل ارائه دهند.

2. مشارکت در گروه‌های حمایتی: شرکت در گروه‌های حمایتی مختلف، نظیر گروه‌های موضوعی یا گروه‌های مرتبط با خیانت زناشویی، می‌تواند به شما کمک کند تا درک بهتری از مسائل و چالش‌های مرتبط با خیانت زناشویی پیدا کنید و از تجربه دیگران بهره‌برداری کنید.

3. نقشه‌ریزی مجد زندگی زناشویی: در صورت تمایل همسران، می‌توانند با کمک متخصصان زناشویی فرآیند نقشه‌ریزی مجد زندگی زناشویی را آغاز کنند. این شامل تعیین اهداف، برسی توانمندی‌ها و نیازها، افزایش اعتماد متقابل و بهبود ارتباطات است.

4. شناسایی و رفع عوامل محرک: ممکن است عوامل مشترکی، نظیر بی‌توجهی به نیازهای روحی و عاطفی یکدیگر، مشکلات جنسی، عدم رضایت در رابطه و … باعث شده باشند که یکی از افراد در رابطه به خیانت بپردازد. شناسایی و رفع این عوامل محرک نقش مهمی در فرآیند درمان دارد.

همچنین، در صورت بروز خیانت زناشویی، صمیمانه و صادقانه با همسرتان صحبت کنید و از او درک و حمایت را درخواست کنید. و اگر مشکلات بیشتری برای شما پیش بیاید، ممکن است بهتر باشد به یک سکس تراپیست خانواده درمانگر مراجعه کنید.

 

 

فرداکلینیک:مرکز فوق تخصصی و بین‌المللی آموزش و درمان مشکلات جنسی،زناشویی و خانواده و کودکان

تحت نظارت دکتر روح اله بای:اولین و تنها فوق دکترای و فلوشیپ تشخیص و درمان اختلالات جنسی در ایران و آسیا-بخش درمانهای خانواده دانشگاه علوم پزشکی USM،عضو هیات علمی مرکز جهانی مطالعات خانواده و ریاست گروه سلامت جنسی انجمن مطالعات خانواده ایران

لطفا جهت تعیین وقت ویزیت و هماهنگی سخنرانی ها یا شماره های بالای صفحه تماس حاصل فرمایید

09901911019

یا روی لینک واتس اپ زیر کلیک کرده و پیام بدهید

https://wa.me/989901911019

مدیر سایت

فرداکلینیک:مرکز فوق تخصصی آموزش و درمانهای جنسی،زناشویی،کودکان و خانواده تحت نظارت دکتر روح اله بای:اولین فلوشیپ و فوق دکترای سکس تراپی(تشخیص و درمان اختلالات جنسی)و خانواده درمانی:بهش درمانهای خانواده دانشگاه علوم پزشکی USM ریاست گروه سلامت جنسی انجمن مطالعات خانواده ایران و مدیر فرداکلینیک(گروه بهسازی فردا)

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

ویبراتور های نسل جدید بایل دارای بالاترین سطح رضایت مصرف کننده و چهار استاندارد کیفیت جهانی


سوالی دارید؟ واتساپ جوابگوی شما هستیم.