مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره جنسی پیش از ازدواج

مشاوره پیش از ازدواج راهی است برای کمک به زوج‌ها برای آمادگی بیشتر برای ازدواج. مشاوره قبل از ازدواج می‌تواند به شما و همسرتان اطمینان دهد که رابطه‌ای قوی و سالم دارید و به شما شانس بیشتری برای ازدواجی پایدار و رضایت‌بخش می‌دهد. این نوع مشاوره همچنین می‌تواند به شما در شناسایی نقاط ضعفی که ممکن است در دوران ازدواج به مشکل تبدیل شوند کمک کند. مشاوره پیش از ازدواج حضوری و غیرحضوری اغلب توسط مشاوران ازدواج و خانواده آموزش دیده ارائه می‌شود.

مشاوره قبل ازدواج به شما این امکان را می‌دهد که آزادانه با طرف مقابلتان در مورد مسائلی که از نگرانی‌های شماست صحبت کنید. برخی از این موارد ممکن است در مورد سؤالاتی باشد که داشتن پاسخ برای آن‌ها مهم است و برخی دیگر ممکن است برای موضوعات پیش پا افتاده‌تر باشند. به عنوان مثال؛ اگر امور مالی شما به دلیل اینکه هنوز همسرتان دانشجوی پزشکی است، با چالش‌هایی روبه‌روست، ممکن است مهم باشد که در مورد اهداف شغلی و سوالات مرتبط با آن صحبت کنید. آیا همسر دانشجوی شما می‌خواهد مطب خود را داشته باشد، در بیمارستان کار کند یا در یک گروه تخصصی؟ در حالی که ممکن است کم و بیش در مورد این موضوع صحبت کرده باشید، شرکت در جلسه مشاوره خانواده یا مشاوره پیش از ازدواج، برای پرسیدن سوالات بیشتر و دقیق‌تر به شما کمک می‌کند تا بهتر بفهمید آینده شما با او چگونه خواهد بود و چگونه می‌توانید در مورد مسائلی که بعدا خودشان را نشان می‌دهند گفتگو کنید.

 

 

گروه بهسازی فردا

مدیریت:دکتر بای.فوق دکترا و فلوشیپ سکس تراپی و خانواده درمانی بخش درمانهای خانواده دانشگاه USM .ریاست گروه سلامت جنسی انجمن مطالعات خانواده ایران

 

مدیر سایت

فرداکلینیک:مرکز فوق تخصصی آموزش و درمانهای جنسی،زناشویی،کودکان و خانواده تحت نظارت دکتر روح اله بای:اولین فلوشیپ و فوق دکترای سکس تراپی(تشخیص و درمان اختلالات جنسی)و خانواده درمانی:بهش درمانهای خانواده دانشگاه علوم پزشکی USM ریاست گروه سلامت جنسی انجمن مطالعات خانواده ایران و مدیر فرداکلینیک(گروه بهسازی فردا)

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

ویبراتور های نسل جدید بایل دارای بالاترین سطح رضایت مصرف کننده و چهار استاندارد کیفیت جهانی


سوالی دارید؟ واتساپ جوابگوی شما هستیم.