بیش فعالی جنسی یا میل جنسی زیاد چیست و درمان پر میلی جنسی چیست

بیش فعالی جنسی، که به عنوان هایپرسکسوالیته نیز شناخته می شود، به وضعیتی اشاره دارد که شخص نیاز به فعالیت جنسی بیش از حد دارد و این نیاز برای او به مشکل تبدیل شده است. این وضعیت می تواند منجر به عدم توجه به کارهای روزمره، مشکلات در روابط شخصی، مشکلات ذهنی و روانی و حتی بروز صدمه جسمانی شود.

برای درمان بیش فعالی جنسی، رویکردهای مختلفی وجود دارد که به صورت ترکیبی یا به صورت جداگانه توسط سکس تراپیست یا همان درمانگر مشکلات جنسی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از روش های درمانی عبارتند از:

1. مشاوره سکس تراپی: مشاوره با یک سکس تراپیست متخصص می تواند به شما کمک کند تا علت بیش فعالی جنسی خود را درک کنید و راه حل های مناسبی برای کنترل آن پیدا کنید.

2. تغییر رفتار: با تکیه بر تغییر رفتار، می توانید نمونه های خود را تغییر دهید و راه هایی بیابید که بتوانید انرژی جنسی خود را به فعالیت های سازنده دیگری معطوف کنید.

3. درمامهای تهاجمی تر: برخی روش های درمانی دیگر که تهاجمی تر هستند گاهی می توانند کمک کنده باشند تا به شما را در کنترل بیش فعالی جنسی کمک کند. همه این درمانها باید تحت نظر یک  متخصص تشخیص و درمان اختلالات جنسی و زناشویی صورت گیرد.

مهم است که به یک درمانگر تخصصی مراجعه کنید تا بتوانید تشخیص دقیقی درباره وضعیت خود بدست آورید و راه حل های مناسبی برای کنترل و مدیریت بیش فعالی جنسی پیدا کنید.

 

فرداکلینیک:مرکز فوق تخصصی و بین‌المللی آموزش و درمان مشکلات جنسی،زناشویی و خانواده و کودکان

تحت نظارت دکتر روح اله بای:اولین و تنها فوق دکترای و فلوشیپ تشخیص و درمان اختلالات جنسی در ایران و آسیا-بخش درمانهای خانواده دانشگاه علوم پزشکی USM،عضو هیات علمی مرکز جهانی مطالعات خانواده و ریاست گروه سلامت جنسی انجمن مطالعات خانواده ایران

لطفا جهت تعیین وقت ویزیت و هماهنگی سخنرانی ها یا شماره های بالای صفحه تماس حاصل فرمایید

09901911019

یا روی لینک واتس اپ زیر کلیک کرده و پیام بدهید

https://wa.me/989901911019

 

مدیر سایت

فرداکلینیک:مرکز فوق تخصصی آموزش و درمانهای جنسی،زناشویی،کودکان و خانواده تحت نظارت دکتر روح اله بای:اولین فلوشیپ و فوق دکترای سکس تراپی(تشخیص و درمان اختلالات جنسی)و خانواده درمانی:بهش درمانهای خانواده دانشگاه علوم پزشکی USM ریاست گروه سلامت جنسی انجمن مطالعات خانواده ایران و مدیر فرداکلینیک(گروه بهسازی فردا)

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

ویبراتور های نسل جدید بایل دارای بالاترین سطح رضایت مصرف کننده و چهار استاندارد کیفیت جهانی


سوالی دارید؟ واتساپ جوابگوی شما هستیم.