پدوفیلیا با بچه خواهی

پدوفیلیا نوعی اختلال جنسی است که همراه با جذب و جنسیت ناسازگار با خود کودکان است. افرادی که با این اختلال مبتلا هستند تمایل و خواسته جنسی نسبت به کودکان را تجربه می‌کند. این یک اختلال جدی است که نیاز به مشاوره و درمان دارد.

به علت جدی بودن این اختلال و تاثیرات زیان آوری که می‌تواند در جامعه و بر روی کودکان داشته باشد، مهم است که افراد مبتلا به پدوفیلیا به متخصین حرفه‌ای مراجعه کند. یک روش موثر برای رسیدگی به این اختلال، مشاوره روانی یا روان‌درمانی است.

درمان پدوفیلیا اغلب شامل ترکیب متداول روان‌درمانی و داروها می‌شود. روان‌درمانی می‌تواند به افراد کمک کند تا باعث کاهش خواسته‌های جنسی ناسازگار خود شوند و روحیه والایی را برای تغییر رفتار خود ایجاد کند. همچنین، داروهایی مانند ضدافسردگی یا ضداضطراب ممکن است در کنترل خواسته‌های جنسی ناسازگار مورد استفاده قرار بگیرند.

ضرورتی که وجود دارد، استفاده از روش‌های دیگری مانند حفظ محرمیت اطلاعات، ثبت نام در برنامه‌های تحت نظر، و تحت نظر قراردادن خود را برای کاهش ریسک انجام دستورات ناقض قانون است. مهم است که افرادی که با این مشکل مبتلا هستند، با حمایت حرفه‌ای و مناسبی همراه با قوانین و مقرات، برای کنترل خواسته‌های خود متعهد شوند.

من امیدوارم که دانسته‌هایی که درباره پدوفیلیا و درمان آن ارائه کردم، مفید واقع شده باشد. در هر صورت، مهم است که افرادی که با این اختلال مبتلا هستند به متخصین مشاوره و درمان حرفه‌ای مراجعه کند تا بهترین روش‌های ممکن برای کنترل این اختلال دست یابند.

 

 

فرداکلینیک:مرکز فوق تخصصی و بین‌المللی آموزش و درمان مشکلات جنسی،زناشویی و خانواده و کودکان

تحت نظارت دکتر روح اله بای:اولین و تنها فوق دکترای و فلوشیپ تشخیص و درمان اختلالات جنسی در ایران و آسیا-بخش درمانهای خانواده دانشگاه علوم پزشکی USM،عضو هیات علمی مرکز جهانی مطالعات خانواده و ریاست گروه سلامت جنسی انجمن مطالعات خانواده ایران

لطفا جهت تعیین وقت ویزیت و هماهنگی سخنرانی ها یا شماره های بالای صفحه تماس حاصل فرمایید

09901911019

یا روی لینک واتس اپ زیر کلیک کرده و پیام بدهید

https://wa.me/989901911019

مدیر سایت

فرداکلینیک:مرکز فوق تخصصی آموزش و درمانهای جنسی،زناشویی،کودکان و خانواده تحت نظارت دکتر روح اله بای:اولین فلوشیپ و فوق دکترای سکس تراپی(تشخیص و درمان اختلالات جنسی)و خانواده درمانی:بهش درمانهای خانواده دانشگاه علوم پزشکی USM ریاست گروه سلامت جنسی انجمن مطالعات خانواده ایران و مدیر فرداکلینیک(گروه بهسازی فردا)

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

ویبراتور های نسل جدید بایل دارای بالاترین سطح رضایت مصرف کننده و چهار استاندارد کیفیت جهانی


سوالی دارید؟ واتساپ جوابگوی شما هستیم.