مهارتهای به ارگاسم رساندن زن ها

مهارت‌های دستیابی به ارگاسم در زنان ممکن است متنوع باشد و در افراد مختلف تفاوت دارد. با این حال، برخی مهارت‌ها و تکنیک‌های کلی شامل موارد زیر می‌توانند در این زمینه مفید باشند:

1- آشنای با بدن و نیازهای فیزیکی خود: شناخت بدن خود و نیازهای جسمانی خود می‌تواند کمک کند تا بهترین راه‌های رسیدن به ارگاسم را کشف کنید.

2- ارتباط خوب با شریک زندگی: ارتباط صمیمی و باورهای مشترک با شریک زندگی می‌تواند نقش مهمی در دستیابی به ارگاسم ایفا کند. صحبت کردن با شریک خود در مورد نیازها و خواسته‌های جنسی خود و همچنین شنیدن نیازها و خواسته‌های او نیز می‌تواند کمک کند.

3- تمرین و استفاده از تکنیک‌های مختلف: تمرین و استفاده از تکنیک‌های متفاوت، مانند تمرین‌های لگنی، تنفس عمیق، ماساژ خود و تمرینات کشی می‌تواند باعث افزایش حساسیت و رضایت در زمان جنسی شود.

4- تجربه و خودشناسی: با تجربه بیشتر و خودشناسی، شما قادر خواهید بود بهترین روش‌ها و تکنیک‌هایی که برای شما کارآمد هستند، برسید. برخی از این تکنیک ها بر اساس آگاهی و شناخت از سیستم بدن همسران شکل می گیرد مثلاً آگاهی از اینکه همسر شما ماساژ چه قسمتی از بدن را بیشتر دوست دارد به شما کمک میکند از ماساژور و ویبراتور برای تسهیل آرامش و لذت استفاده کنید ولی برای استفاده از آن بایستی حتما از ماساژور و ویبرانور مناسب و استاندارد استفاده کنید چراکه استفاده از ویبراتور نامناسب میتوانید تجربه ای ناخوشایند برای شما و همسرتان رغم بزند.

من در این زمینه مقاله های متعددی در سایت نوشته ام که شما دعوت به مطالعه آنها میکنم. همچنین برای تهیه ماساژور  ویبراتور مناسب از منبع معتمد می توانید از ویبراتور های شرکت بایل استفاده کنید به این منظور روی تصویر زیر کلیک کنید و با همکاران ما جهت مشاوره گفتگو کنید

5- رفع تنش و استرس: استرس و تنش می‌توانند باعث کاهش لذت جنسی و دشواری در دستیابی به ارگاسم شوند. بنابراین، تمرکز بر رفع تنش‌ها و استرس‌های روزمره می‌تواند بهبود در این زمینه را به همراه داشته باشد.

مهارت‌های دستیابی به ارگاسم در زنان به طور کلی به مسایل شخصی و  فردی بستگی دارد. برقراری تعامل با سکس تراپیست و متخصص در زمینه جنسیت نیز می‌تواند به بالابردن آگاهی و شناخت و مهارت شما کمک کند.

 

فرداکلینیک:مرکز فوق تخصصی و بین‌المللی آموزش و درمان مشکلات جنسی،زناشویی و خانواده و کودکان

تحت نظارت دکتر روح اله بای:اولین و تنها فوق دکترای و فلوشیپ تشخیص و درمان اختلالات جنسی در ایران و آسیا-بخش درمانهای خانواده دانشگاه علوم پزشکی USM،عضو هیات علمی مرکز جهانی مطالعات خانواده و ریاست گروه سلامت جنسی انجمن مطالعات خانواده ایران

لطفا جهت تعیین وقت ویزیت و هماهنگی سخنرانی ها یا شماره های بالای صفحه تماس حاصل فرمایید

09901911019

یا روی لینک واتس اپ زیر کلیک کرده و پیام بدهید

https://wa.me/989901911019

پیشنهاد میکنیم که برای تهیه ویبراتور مناسب و اصیل از منبع معتمد مانند ویبراتور های شرکت بایل استفاده کنید.در این راستا همچنین می‌توانید از مشاوران شرکت بایل جهت انتخاب ویبراتور مناسب بصورت رایگان بهره ببرید.

مسیر های ارتباط با کارشناسان شرکت بایل در ایران

لینک ارتباط مستقیم تلگزام

https://t.me/afraa98

لینک ارتباط مستقیم واتس اپ

https://wa.me/989372673351

پیج اینستاگرام

http://www.instagram.com/biel.technology

سایت رسمی شرکت بایل

www.biel.ir

تماس مستقیم

09372673351

مدیر سایت

فرداکلینیک:مرکز فوق تخصصی آموزش و درمانهای جنسی،زناشویی،کودکان و خانواده تحت نظارت دکتر روح اله بای:اولین فلوشیپ و فوق دکترای سکس تراپی(تشخیص و درمان اختلالات جنسی)و خانواده درمانی:بهش درمانهای خانواده دانشگاه علوم پزشکی USM ریاست گروه سلامت جنسی انجمن مطالعات خانواده ایران و مدیر فرداکلینیک(گروه بهسازی فردا)

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

ویبراتور های نسل جدید بایل دارای بالاترین سطح رضایت مصرف کننده و چهار استاندارد کیفیت جهانی


سوالی دارید؟ واتساپ جوابگوی شما هستیم.