مشکل برانگیختگی،مشکل نعوظ مردان و مشکل خشک بودن واژن زنان

اختلال برانگیختگی جنسی، یک نوع اختلال جنسی است که ممکن است با برانگیختگی جنسی غیرطبیعی یا ناکافی در فرد تجربه شود. این اختلال می‌تواند منجر به عدم توانایی در رسیدن به رضایت جنسی و رابطه جنسی کامل شود و به ازادی و لذت بردن از فعالیت جنسی شکست بخورد.

انواع اختلال برانگیختگی جنسی عبارتند از:

1. اختلال نشانه‌های جمعیتی: در این نوع اختلال، فرد دچار کاهش آرزوی جنسی می‌شود. این ممکن است به دلیل عوامل فیزیکی (مانند تغییرات هورمونی، بیماری‌های مزمن، عوامل داروی و ضربه به غالب جنسیت خود) یا روانی (مانند استرس، اضطراب یا افسردگی) باشد.

2. اختلال برانگیختگی بیش از حد جمعیتی: در این نوع اختلال، فرد دچار برانگیختگی جنسی غیرطبیعی و ناشی از محرک‌های نسبتاً کمتر می‌شود. این ممکن است به دلیل عوامل فیزیکی (مانند مصرف مواد مخدر، بیماری‌های اعصاب، عوامل داروی و استفاده نادرست از داروهای تسکین برای نشانه‌های جنسی) یا روانی (مانند اضطراب، افسردگی یا دلسردی) باشد.

3. اختلال نشانه‌های پزشکی: در این نوع اختلال، فرد دچار مشکلات فیزیکی مانند بیماری‌های قلبی، عروقی، عصبی، تنفسی یا دیابت می‌شود که منجر به کاهش برانگیختگی جنسی می‌شود.

اگر با هر یک از این اختلالات مواجه هستید، توصیه می‌شود با پزشک یا متخص روانپزشکی مشورت کنید تا دیاگنوز صحیح برای شما تعیین شود و روش‌های درمانی مختلف برای مدیریت این اختلالات ارائه شود.

مدیر سایت

فرداکلینیک:مرکز فوق تخصصی آموزش و درمانهای جنسی،زناشویی،کودکان و خانواده تحت نظارت دکتر روح اله بای:اولین فلوشیپ و فوق دکترای سکس تراپی(تشخیص و درمان اختلالات جنسی)و خانواده درمانی:بهش درمانهای خانواده دانشگاه علوم پزشکی USM ریاست گروه سلامت جنسی انجمن مطالعات خانواده ایران و مدیر فرداکلینیک(گروه بهسازی فردا)

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

ویبراتور های نسل جدید بایل دارای بالاترین سطح رضایت مصرف کننده و چهار استاندارد کیفیت جهانی


سوالی دارید؟ واتساپ جوابگوی شما هستیم.